راهنمای سایت الکسارنکی

1) در سايت ثبت نام كنيد
2)ايميل فعال سازي براي شما ارسال مي شود به ايميل خود مراجعه كنيد و لينك فعال سازي را تاييد كنيد

3) پس از ثبت نام از صفحه ورود  با پر کردن مشخصاتی که در هنگام ثبت نام داده اید وارد پنل کاربری خود میشوید.


4)از قسمت افزودن سايت آدرس سايت خود را اضافه كنيد (افزودن سايت نكات خيلي مهم و اساسي دارد كه در زير ذكر شده)

قبل از شروع بازدید خودکار در مرورگر فایرفاکس حتما از منوی بالای مرورگر گزینه Tools و گزینه Options را انتخاب کنید و تیک گزینه Blok pop-up Windiws را بزنید. این کار جهت جلوگیری از باز شدن صفحات پاپ آپ کاربران متخلف می باشد که باعث اختلال در بازدید خودکار می شود.

راه مطمئن تر در مرورگر موزیلا به شرح زیر است:

در این روش شما کلا پاپ ها را غیر فعال میکنید – اکثر بلاکرهای پاپ آپ تنها پاپ اپ های مربوط به سایت ها و یا سرویس هایی را مسدود میکنند که بطور خودکار در حین بارگزاری صفحه ها منتشر می شوند.

برخی ازرویدادهامانند change,click,dblclick,mouseup,reset,submit,touchend با وجودبلاکربازمیشوند. غیرفعال کردن تمام پاپ اپ ها در فایرفاکس

۱- در قسمت آدرس بار مرورگر about:config را تایپ کنید و سپس enter را بزنید.

۲- در اولین اجرای این صفحه، کاربر باید تأیید کند که مسئولیت کارهایی که انجام میدهد با خود او است

۳-درفیلد جستجو dom.popup_allowed_events را بنویسید.

۴- در قسمتvalue،تمام Eventهاآمده است

۵- شما می توانید Event ای که میخواهید باعث اجرای پاپ آپ نشود یا تمام Event ها را حذف کنید.تغییرات همان لحظه درمرورگر فعال می شوند

سپس با انتخاب بازدید خودکار مورد نظر از بالای پنل کاربری مشغول به بازدید از سایتهای کاربران شده و امتیاز جمع می کنید و یا اینکه از صفحه پرداخت آنلاین امتیاز مورد نظر خود را خرید کنید و از قسمت اختصاص دادن به اندازه دلخواه به هر لینک امتیاز اختصاص دهید.

دقت کنید سیستم به صورت خودکار مدیریت می شود و اجازه بازدید از سایت خود را ندارید . اگر تمایل دارید در زمان بازدید خودکار امتیاز های خود را جمع کنید از قسمت ویرایش لینکها را بصورت on lold قرار دهید.

حال سبكترين قسمت سايت خود را اضافه كنيد به عنوان مثال اگر صفحه ثبت نام شما iran.ir/register.php بوده حال rank.iran.ir/register.php را اضافه كنيد.


6)بلافاصله بعد از تاييد سايت شما و قرارگيري در وضعيت enable فعال بازديد از سايت شما آغاز مي شود

سوالات متداول:

سوالات متداول:
A) سايت چگونه كار مي كند؟
بله, شما بعد ورود به سایت و زدن دگمه بازدید اتوماتیک امتیاز کسب کرده و به همان اندازه و بطور همزمان از سایت شما بازدید می شود . البته باید سایت شما فعال شود تا از سایت شما بازدید شود. اما در صورتی که سایت شما تایید نشده و در انتظار تایید است امتیاز شما ثبت شده و بلافاصله بعد از تایید سایت شما بازدیدها شروع می شود

B) آیا باید پنجره بازدید خودکار باز بماند؟
بله، حتما باید باز بماند، نگران نباشید بازدیدهای شما ثبت می شود و به همان اندازه از سایت شما بازدید میشود

C)آیا بازدیدها ربات است یا واقعی است؟
100% واقعی است لطفا به ترافیک و رتبه الکسای خود طی روزهای آینده نگاه کنید. حتما آب قند آماده داشته باشید
بازدیدها به صورت انفجاری و فسفاژن است و در محدوده ی زمانی اندک انجام میشود و ابزارهایی مانند وبگذر و ... بطور دقیق نشان نخواهند داد . معیار برای ما الکسا است نه چیز دیگر.
توجه بفرماييد كه با نمايش سايت شما در الکسا رنکی احتمال معروف شدن و شناخته شدن سايت شما بالا ميرود

D)چرا من وقتی بازدید اتوماتیک میکنم و امتیاز کسب میکنم امتیازم ثبت نمی شود؟
هم زمان با بازدید اتوماتیک از سایت شما نیز بازدید صورت میگیرد و امتیاز شما کم می شود. در صورتی که می خواهید امتیاز شما جمع شود سایت خود را در حالت Onhold قرار دهید

E)آیا بازدیدکنندگان قصد خرید یا عضویت در سایت من را دارند؟
توجه کنید که این یک سیستم تعاملی برای افزایش ترافیک سایت شماست و بازدیدکتتدگان ما اغلب وبمسترند و صاحب سایت های مختلف و به منظور خرید و عضویت به سایت شما نخواهند آمد مگر اینکه واقعا جلب شوند.هدف بازدید 20 ثانیه ای از سایت شما جهت بهبود رتبه در الکسا است

F) آيا سايت شما رتبه گوگل را هم بهبود ميدهد؟
این سایت فقط جهت بهبود رتبه الکسا و افزایش آمار می باشد. و ما هیچ ادعایی در بهبود رتبه گوگل نداریم . چندین سال پیش آمار زیاد و بازدید فراوان بر رتبه گوگل سایت تاثیر داشت. ولی با آمدن الگوریتم های جدید گوگل آیتم های دیگری جهت بهبود رنک گوگل در نظر گرفته شد.

G)چرا گاهي اوقات از سايت من بازديد كمتر صورت ميگيرد؟
دقت كنيد كه احتمال دارد سايتهاي سنگين در 20 ثانيه كامل باز نشوند و فرصت به ابزارهاي آمار گير ندهند. ما بارها تاكيد كرديم و خواهش كرديم سبكترين صفحه را اضافه كنيد . صفحه اي كه هيچ عكسي نداشته باشد. باور كنيد كه به نفع خودتان است. همچنين نمايش عكس را دوستاني كه سرعت پايين دارند بايد غير فعال كنند . مشكل از كم بودن سرعت اينترنت كاربران است.گاهي اوقات ابزارهاي آمارگير مانند وبگذر يا پرشين ست بر روي لينك آمار به علت حجم بالاي ترافيك هنگ مي كنند و آمار را اندازه نمي گيرند. بازديد از سايت شما به صورت گرافيكي در پنل شما وجود دارد.

آیا سوالات زیادی دارید؟ صبر کنید از سیستم استفاده کنید. به آمار الکسای سایت ما نگاه کنید که با چه شیبی پیشرفت کرده است

در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق تماس با ما اقدام کنید همچنین می توانید از پشتیبانی آنلاین در همان قسمت استفاده کنید

بخاطر درک شما متشکریم

با احترام
الکسا رنکی