بک لینک (Backlink) چیست؟

در زبان ساده بک لینک به پیوندهای گفته میشود که از سایتهای دیگر به سایت شما داده میشود. زمانی که از سایت خود به سایت دیگر پیوند میدهید، سایت مقابل از سایت شما بک لینک دریافت کرده است.

بک لینک در سئو چقدر مهم است؟

ارزش بک لینک در سئو میتوان گفت تقریبا مهم است، تجارب نشان داده است سایتهایی که بک لینکهای طبیعی، زیاد دارند و در کنار آن محتوای منظم و جدید تولید میکنند، رتبه خوبی دارند.
برای روشن شدن اهمیت Backlink در سئو و بهینه سازی سایت به این مثال دقت کنید:
فرض کنید شما در جلسه ای موضوعی را بیان کردید، و ۱۰ نفر موضوعی را که بیان کردید تایید کردند و به آن رأی دادند؛ سپس فرد دیگری موضوعی را بیان کرد و ۴ نفر به او رأی دادند و او را تأیید کردند. حال حرف شما ارزش بیشتر دارد یا شخص مقابل؟ جواب آشکارست که شما! زیرا افرادی که حرف شما را تایید میکنند بیشتر از شخص مقابل است. بک لینک هم به این صورت است؛ تقریبا مانند رأی میماند، هرچه بک لینکهای شما بیشتر به سایت شما و مطالب شما باشد یعنی اشخاص بیشتری به آن رأی میدهند، آنرا دوست دارند و مورد تاییدشان است، پس رتبه بهتری را خواهید داشت. بک لینک از فاکتورهایی است که رتبه سایت را مشخص میکند.


مزیت بک لینک ها


افزایش پیج رنک سایت و وبلاگ
افزایش رتبه سایت در صورت وجود بک لینک های قوی
سرعت بخشیدن به عمل ایندکس کردن مطالب
افزایش بازدید سایت یا وبلاگ
مرتبط سازی صفحات مرتبط در اینترنت
پس اگر به دنبال افزایش سریع رتبه و پیج رنک سایت خود هستید از بک لینک ها غافل نشوید.

بر همین اساس ما پیشنهاد میکنیم تبلیغات متنی و بک لینک در بالای تمام وبلاگها و صفحه نخست سایت کاربر محور ندابلاگ میتواند برای کسانی که علاقمند هستند در فضای اینترنت سرمایه گذاری نمایند بسیار مناسب باشد. ندابلاگ با داشتن هزاران کاربر و بازدید کننده، محیطی ایده آل برای شما چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ محیطی بسیار مناسب است.

درج تبلیغات متنی بک لینک شما در قسمت بالای تمامی وبلاگ های ندابلاگ.


تجربیات نشان داده است که هر چه زمان نمایش یک بک لینک در یک صفحه بیشتر باشد موتورهای جستجو به خصوص گوگل امتیاز بیشتری را به آن لینک اختصاص خواهند داد از این رو پیشنهاد ما برای شما استفاده از بک لینک های شش الی 12 ماه می باشد که با این کار علاوه بر دریافت تخفیف از سایت امتیاز بیشتری را از موتورهای جستجو دریافت خواهید کرد.


خرید بک لینک
خرید بک لینک
nedablog.ir/ads.php